גן אירועים בצפון
איתן ויציב
9 בספטמבר 2014
כותבים עלינו ב"ישראל היום"- החתונה של ליהי ונאור
9 בספטמבר 2014
גן אירועים בצפון
איתן ויציב
9 בספטמבר 2014
כותבים עלינו ב"ישראל היום"- החתונה של ליהי ונאור
9 בספטמבר 2014

בעוד פחות משבועיים יצעדו איתי בוחבוט (24) ומור רחמים (23) אל עבר החופה ויישבעו אמונים זה לזו, במעמד המשפחה והחברים.

לשמחתם, לא תהיה זו עוד חתונה רגילה, שכן הזוג בוחבוט, יהיה הראשון לפתוח את עונת האירועים ב"הסיינדה", גן אירועים בבית שאן הגדול והיוקרתי בצפון, בבעלות איש העסקים, איתן מרדכי. וזו כשלעצמה, כבר חתיכת ידיעה מרעישה. כתבנו שוחח עם השניים ושמע על הציפיות מהאירוע וכן מדד את עוצמת ההתרגשות והמתח שלפני.

לפני הכל, ספרו לי קצת על עצמכם ועל החלומות המשותפים שאולי תרצו להגשים יחד?

"שנינו הכרנו עוד בתקופת התיכון ובגיל 21 הפך הקשר להיות עמוק יותר. אפשר לומר שדרכינו הצטלבו להן ומאז הבנו שזה זה. נכון להיום, שנינו סטודנטים. איתי עובד אצל אחיו בחברה בתחום הבניה ואני עובדת בבנק מזרחי. החלום המשותף הכי גדול ומשמעותי של שנינו הוא להקים בית יהודי בישראל ולהצליח להשיג את כל המטרות שהצבנו לעצמנו וביניהן: משפחה, קריירה וכן, גם שמחת חיים".

איתי, איך הצעת למור נישואין?

"זה היה ביום ההולדת שלי. חיפשתי עיתוי טוב בכדי שלא יהיה שקוף לגמרי שמדובר בהצעה. סיכמתי עם אחותי חנית, שהיא תקבע עם מור שיעשו מסיבת הפתעה לכבודי בצימר, כשבעצם לא תהיה זו מסיבת הפתעה אלא הצעת נישואין רומנטית, כמו שכתוב בספרים. מור חשבה שהיא ואחותי משתפות פעולה אבל אני זה שהפתעתי אותה ולעיני המשפחות של שנינו ענדתי על אצבעה טבעת יפיפייה".

הרבה אנשים בטח שואלים אתכם – מה זה לא מפחיד להיות הראשונים שעושים ב"הסיינדה" אירוע? מה אמרתם להם? והאם ישנן חששות לקראת?

"היו אנשים שאלו ואמרו, ונכון, תמיד יש חששות מפני משהו חדש, אבל הפעם אנחנו מאמינים שזה ישחק אך ורק לטובתנו, מכיוון שאנחנו השואוהראשון, אז יש בנו את הביטחון שהצוות ייתן מעצמו את המקסימום.עוד לפני שהאולם נבנה כבר זכינו לראות הדמיות ותוכניות של מתחם האירועים העצום. מההתחלה ידענו לאיזה רף מכוונים וזה מה שגרם לנו לבחור ב"הסיינדה". את האמת שרצינו שלא יהיה זה מקום רגיל ובנאלי, שיהיה קצת עניין. "הסיינדה" בא לנו בתזמון מעולה! הבנו מהבעלים שמה שהולך להיות זה מתחם אירועים ברמה אחרת, משהו שעוד לא ראינו באזור שלנו, אז החלטנו ללכת על זה. אנחנו גם סומכים על המקצועיות של ההנהלה. לא מדובר כאן בחובבנים. הם הוכיחו את עצמם בניהול ותכנון אירועים כאלו בעבר". 

<a href="http://www.monsterenergystyle.com/">red bull t-shirts</a>