איך לבחור גן אירועים לחתונה

מה מיוחד בגני אירועים בצפון ומה מומלץ לבדוק
14 באפריל 2015
טיפים לעריכת בר מצווה באולם אירועים
טיפים לעריכת בר מצווה באולם אירועים
4 בינואר 2016
מה מיוחד בגני אירועים בצפון ומה מומלץ לבדוק
14 באפריל 2015
טיפים לעריכת בר מצווה באולם אירועים
טיפים לעריכת בר מצווה באולם אירועים
4 בינואר 2016

אם אתם שואלים עצמכם איך לבחור גן אירועים  לחתונה למיקום החתונה עשויה להיות השפעה מכרעת אל הצלחתה. לא פחות חשוב הוא איכות המקום. המלה איכות כוללת את כל המרכיבים החיוניים והרלוונטיים- מהם הכרחיים- לחתונה מוצלחת. על מנת לוודא כי הבחירה שלכם מושכלת וטובה חשוב להידרש אל נקודות אחדות. לפני הכול וכתנאי הכרחי- ודאו כי לגן האירועים יש רישיון להפעלת עסק, בין אם מדובר בגן אירועים בצפון, במרכז או בכל מקום אחר. העדר רישיון עלול לגרום לכם, חלילה, להיקלע למצב שבו על אף תשלום המקדמה תמצאו עצמכם מול שוקת שבורה כי "זה לא כל כך נעים לראות גן סגור" היא לשון המעטה לתחושת האסון שסגירה לאלתר של גן בהעדר רישיון עלולה להמיט עליכם.

גן גדול ומרווח

אם אתם מתכוונים להזמין מאות אורחים- כן יירבו?! – חשוב לוודא כי הגן גדול מספיק והתפריט מגוון מספיק לאפשר לכולם לחוש בו בנוח. בחרו גן שניתן להגיע אליו ללא קושי. אם אתם מתכוונים להסעיד את האורחים במתכונת של מזנון חופשי- תכננו מספר מספיק של עמדות, כדי לא לגרום לאנשים להיתקע זמן ממושך מול המזנון. אתם אמורים לשמח אותם לא לעצבנם.

התשובה לשאלה איך לבחור גן אירועים לחתונה מחייבת  להידרש לפרטים שונים, טכניים בעיקרם אבל כאלה שהעדרם עלול לשבש את החתונה באופן מהותי… אחד מהם, לדוגמה, הוא גנרטור שייתן מענה מיידי למקרה של הפסקת חשמל. חשוב לוודא כי יש אבטחה מאומנת ומיומנת בגן האירועים לכל מקרה. כבר היו דברים מעולם שבהם נדרשה התערבות מאבטחים.

איש קשר

ייתכן כי הבעלים של הגן טרוד בתכנון מספר אירועים. אתם לא היחידים אצל ריבונו של עולם וגם לא אצל בעל הגן. לכן חשוב שייבחר איש קשר שעמו תוכלו להתנהל באופן שוטף במהלך ההכנות. איש הקשר אמור להיות זמין עבורכם לאורך כל החתונה, כדי לפתור בעיות העלולות לצוץ במהלכה. עם זאת, מה שחשוב ואפשר לוודא ולסגור מבעוד מועד ודאי חשוב שייעשה, כגון: האם יש מענה למקרה של גשם. האם בחורף יש חימום מספיק. האם יש מקום חנייה מסודר לכל כמות אורחים הצפויים להגיע. מן המפורסמות היא העובדה כי הדברים הקטנים עושים את ההבדל הגדול בין גן אירועים סביר לבין גן אירועים משובח. אתם ודאי תרצו לבחור בחלופה השנייה, המנצחת. מזל טוב!

התקשר עכשיו