Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /var/www/vhosts/hacienda-events.com/httpdocs/wp-includes/formatting.php on line 3506
איתן ויציב - הסיינדה
הזוג שעשה היסטוריה
9 בספטמבר 2014
הזוג שעשה היסטוריה
9 בספטמבר 2014
גן אירועים בצפון

מי שמכיר את איתן, יודע שהוא לא טיפוס שאוהב ראיונות. הוא מעדיף לעשות הכל בשקט ובצנעה ולא לדבר הרבה. אך הפעם, בזמן שהפרויקט הגדול שלו קרם עור וגידים, הוא כבר לא יכול להתחמק ונדרש לספק לנו תשובות.

מרדכי (41, נשוי+3) מרוצה מאוד מ"הבייבי" התורן שלו. מרכז האירועים והכנסים בצפון "הסיינדה" שבבעלותו, צובר תאוצה וזוגות רבים מגיעים מידי יום לסגור תאריך לאירוע שלהם. ערוצי טלוויזיה מתעניינים בפרויקט היוקרתי ולמבקרים שמגיעים למקום, יש רק שבחים לומר. ותאמינו לנו - כשמדובר באיש עסקים ותיק שלא פוחד מאתגרים, השמיים הם הגבול. צפו לעוד הפתעות.   

ולגבי המחיר? כל אחד יכול להרשות לעצמו להתחתן שם?

"בנינו את 'הסיינדה' כי רצינו להעלות את הרף בכל הנוגע לקונספט של איך אירוע אמור להיראות. מרמת הריהוט, דרך ההגברה והתאורה ועד למנות שמוצעות לאורחים. ישנה חשיבה מעמיקה על הפרטים הקטנים ביותר. אל נשכח, שהזוגות שבוחרים ב"הסיינדה", נחשפים למקום עוצר נשימה שמציע את כל החידושים האחרונים בתחום האירועים. ל"הסיינדה" קבלת פנים מרשימה, לובי גדול ומפואר, סוויטות יוקרתיות, בר משקאות מדליק ואפילו הכלים שאיתם אנחנו עובדים, הם ייחודיים. יש עשרות סוגי צלחות וסכו"ם שמותאמים לכל מנה ומנה. זוגות שבאים להתחתן אצלנו, מודעים לעניין ומכירים את הצוות שלנו ובגלל זה גם סומכים עליו. מבחינת המחיר אין כאן תחרות, אם באמת יש רצון לעשות את האירוע אצלנו, אז הוא באמת יהיה".

מי האנשים החדשים בצוות שלכם?

"הצוות הוא כמעט אותו צוות, רק האריזה שונה. בהסיינדה, שמנו דגש מיוחד על התוכן שהוא כמובן - האוכל. מי שערך והרכיב את המנות והתפריטים המוצעים, הוא השף יגאל אזולאי. יש לו ניסיון רב ואהבה גדולה למה שהוא עושה ומרגישים את זה בטעם. הוא עבד עם עשרות מרכזי אירועים בארץ ובחודשים הקרובים, הוא ילווה אותנו צמוד וידריך את צוות המטבח. יש כמובן גם קותי קירמה שמנהל את האירועים בערב וזה שדואג בחתונה לכל מחסורם של הזוג. והחדש שבחבורה שלנו הוא רואי ג'ורנו, שיהיה אחראי על יחסי הציבור, השיווק והמכירות. אנחנו לא חדשים בתחום, יש לנו ניסיון רב בכל הנוגע לניהול אירועים. אנשים מאמינים בנו ורואים את זה בשטח".

איתן, מה הפירוש של השם - "הסיינדה"?

"אסיינדה ב-א' היא אחוזה בספרדית. ניחוח של חו"ל בעמק החם שלנו. בעצת רב, החלפנו את ה-א' בהתחלה באות ה' וזה בהחלט הביא לנו את הברכה המיוחלת".

ראינו בשנה האחרונה את ההתקדמות המרשימה בבניה. עבודה קשה לא?

"כן. בהחלט. ורק האנשים סביבי והמשפחה שלי, ידעו כמה ימים ולילות השקעתי במקום הזה. ל"הסיינדה" הצלחנו להביא את האולם והמוצרים האיכותיים והמתקדמים ביותר, מתוך מחשבה ש"הסיינדה" תהיה שם דבר בתחום האירועים בצפון ואני לא מתבייש להגיד, גם בכל הארץ. שתדע, שהמקום לא רק מיועד לשמחות, אלא גם לכנסים גדולים. אנחנו רוצים להביא אלינו חברות גדולות, גופים ממשלתיים ושאר גורמים ידועי שם. אני מאמין שעם שיווק נכון ורתימה של חברים לדרך, זה אפשרי".

יש שיגידו שזה קצת יומרני לצפות שמהמרכז יבואו לכאן?

"העמק הוא אזור מדהים, אחד היפים בארץ. אין סיבה שלא יגיעו. סתם, לשם הדוגמא - חברה עסקית יכולה לכלול את "הסיינדה" כחלק מטיול כיף, שישולב עם עוד אטרקציות שהיא מתכננת לעובדיה. טקס עובדים מצטיינים, כנסים בינלאומיים, ועידות עסקים. הכל יכול לקרות כאן. עם מחיר אטרקטיבי ותוכן איכותי וגם טעים ותראה שמה שאני אומר לך עכשיו כן יכול להתממש".

מה ייחשב בעיניך הצלחה אדירה?

"קודם כל, הצלחה בעניי נמדדת אם ישנו משוב חיובי של המשפחות ושל הקהל הרב שיחגוג איתנו. אם בסוף אירוע, תבוא המשפחה ותגיד שהיה יותר ממאה אחוז, אהיה מאושר. עוד הצלחה בעיני - קיום קונגרסים וכנסים מכל הארץ אצלנו, כמו למשל 'ועידת הגליל' או כנס תיירנים מהצפון. זה לא יהיה פשוט, אבל אני מאמין שהחל מהפעם הראשונה של מגה-אירוע שכזה, הכל יזרום. אני רוצה שהשם 'הסיינדה' יצלצל לכולם בראש. מקום מרשים ואיכותי שכזה, בהחלט יביא גאווה והכנסה לאזור שלנו. ולסיום נאחל ששנת 2015 תהיה שנה שכולה שמחות וריגושים". 


Deprecated: preg_match_all(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /var/www/vhosts/hacienda-events.com/httpdocs/wp-includes/media.php on line 1839

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /var/www/vhosts/hacienda-events.com/httpdocs/wp-includes/formatting.php on line 3506