טיפים לעריכת בר מצווה באולם אירועים

איך לבחור גן אירועים לחתונה
12 באוקטובר 2015
יתרונותיהם של גני אירועים בצפון
יתרונותיהם של גני אירועים בצפון
6 באפריל 2016
איך לבחור גן אירועים לחתונה
12 באוקטובר 2015
יתרונותיהם של גני אירועים בצפון
יתרונותיהם של גני אירועים בצפון
6 באפריל 2016
טיפים לעריכת בר מצווה באולם אירועים

חגיגת בר מצווה הינה ציון דרך משמעותי בחיי נער מתבגר וגם של בני המשפחה שלו. ההורים לרוב מעוניינים לחגוג בדרך הכי מוצלחת שרק אפשר ולהזמין לשמחה שלהם כמה שיותר אורחים. כיום עדיין נפוץ ומקובל לקיים מסיבות בר מצווה באולמות אירועים בצפון וכדאי לשים לב שיש כמה שלבים לארגון מסיבת בר המצווה. כאשר מקפידים על סדר נכון של פעולות ובירור הפרטים הנכונים אין ספק שהמסיבה תהיה מושלמת ומוצלחת ותהווה נושא לשיחה עבור האורחים גם לאחר שתסתיים.

אילו פרטים צריך לבדוק ולברר

הדבר הראשון שצריך לוודא הוא שהאולם המיועד יכול להכיל את מספר האורחים שמוזמנים וכנראה יגיעו. חובה לוודא שבעלי האולם מחזיקים ברישיון עסק תקף כחוק. השלבים הבאים מבחינת האולם הם יותר טכניים ולוגיסטיים – בחירת המנות שתוגשנה (כתלות בשעה ביום שבה יתקיים האירוע), בחירת עיצוב האולם (אופן סידור השולחנות) ועיצוב השולחנות עצמם, האם תהיה רחבת ריקודים ומה יהיה גודלה, האם למשפחה יש צורך במסך לצורך הקרנת שקופיות או סרטון ועוד.

לצפייה באולם שלנו לחצו כאן

לאחר שנחבר גם התקליטן שיהיה אמון על השמעת המוסיקה במהלך האירוע חשוב להגדיר לו באופן נחרץ וברור מהם סגנונות המוסיקה המועדפים על חתן השמחה ועל הוריו על מנת שהם ייהנו ולא יחושו שהמוסיקה אינה לטעמם. התקליטן הוא בדרך כלל גם זה שמנחה את האירוע ולכן צריך להיפגש איתו ולהעביר לו בדיוק מהו סדר הפעולות הרצוי במסיבת בר המצווה – הקראת ברכות, הדלקת נרות, הזמנת אנשים או בני משפחה חשובים לחלוק להם או כבוד או לשתף אותם בטקס.

מה עוד נפוץ לקיים בזמן מסיבת בר מצווה?

אנשים רבים בוחרים לשלב במסיבת בר המצווה אלמנט הקשור לאחד מתחביביו של הנער החוגג, כמו למשל שיר, ריקוד, או הצגה של קטע הקשורה בחוג מסוים שלו. כדאי להיערך לקראת זה מבעוד מועד על מנת להכין לצורך כך מקום ברחבת הריקודים ולוודא שכל האורחים יוכלו לראות וליהנות. כדאי לתת את הדעת לפרטים הקטנים שאר בזכותם תהפוך החגיגה לבלתי נשכחת.