גן אירועים בצפון

הקסם מתחיל

ברגע שנכנסים בשערי הגן, נכנסים לממלכה הקסומה של הסיינדה. מיד עם הכניסה התחושה של כל אורח היא שהערב הזה מוגש לו בנועם, הסקרנות גוברת והתיאבון נפתח. אם אתם מחפשים גן אירועים בצפון, הסיינדה זה המקום בשבילכם!

מבט מהחופה אל הגן

גן אירועים בצפון של הסיינדה מתוכנן ומעוצב ע"פ תורת הפאנג-שוואי. מזרקה שופעת מקבלת את באי האולם, פכפוך המים והצמחייה מעבירה את האורח ישר לתמונת נופש בהוואי, האורח מקבל את הרושם שהוא חשוב ומיוחד במינו. הצמחייה בגן עוצבה ונבחרה כולה באופן פרטני מדויק.

הגן מטופח ומטופל על בסיס יומי. כל עלה מסודר במקומו המדויק שהאורח האחרון ייהנה בדיוק כמו הראשון ויקבל את החוויה המלאה.

בגן 2 חופות הטובלות במפלי מים וצמחייה ירוקה שופעת, תאורה מיוחדת ואיכות צליל היקפית נדירה שתוכננה ע"י מהנדסי קול מסצנת המועדונים הלוהטת.

מבט מהחופה אל האולם
מבט מהחופה אל האולם
גן אירועים בצפון
קבלת פנים - הסיינדה

גן האירועים של הסיינדה הינו פנינת טבע אמיתית, לעשות חתונה באולם שלא משאיר חוויה שתיזכר כחוויה מרגשת ובלתי רגילה, זה קצת פספוס. בגני אירועים החוויה היא אחרת, עם מרבדי דשא עצומים, צמחייה טרופית, עצי פרי. מזרקת מים, תאורה מרהיבה. במרכזה החופה ניצבת בגן תחת כיפת השמיים, תפריט עשיר צבעוני, ומגוון, כל אלו יוצרים מקום אידיאלי לחתונה ואירוע מושלם. 

פינות הישיבה הנוחות בחוץ מעניקות לאורחים מקום מנוחה ורוגע לשיחות, היכרויות, מפגש בין בני המשפחה, ומינגלינג לפני החתונה, הצוות שלנו עם ניסיון של שנים, ייתן לכם מענה לכל דרישתכם ובקשתכם במהירות וביעילות. יעניק לכם יחס אישי וילווה אתכם לאורך כל הדרך, אתם תאמרו לנו מה החלום שלכם, ואנחנו נהפוך אותו למציאות. לקריאה נוספת אודות הסיינדה לחצו כאן